Organiseren van een activiteit!?
Beste alumnus,
Wat leuk dat u erover nadenkt om een dag voor onze vereniging te organiseren. U weet het beste wat er interessant is in uw omgeving. Om u met de organisatie op weg te helpen hebben we deze handreiking gemaakt.
Doelstelling van de dag:
Het verstevigen van de band tussen alumni onderling, tussen alumni en de AVOU en de Open Universiteit
De geest prikkelen door in één of meer onderdelen van de dag wetenschappelijke kennis delen
Met elkaar een gezellige dag hebben
Het is fijn als de dag op een plaats is die zowel met OV als met de auto goed te bereiken is.
U kunt denken aan veel verschillende (combinaties van) activiteiten: met een gids wandelen/ varen/museumbezoek, een lezing, een creatieve activiteit, een doe-activiteit, enz.
Omdat mensen vaak van ver komen is er een ruime inloop met koffie. Als schema kunt u onderstaand voorbeeld hanteren.
09.30 – 10.15 inloop met koffie
10.15 – 12.30 activiteit(en)
12.30 – 13.30 lunch
13.30 – 15.00 activiteit
15.00 – 16.00 afsluiting met een drankje en een hapje
Voor wat betreft het te besteden budget kunt u contact opnemen met Marianne Elderman. Als u een globale schatting hebt van de kosten, kan zij een akkoord geven en wordt er bepaald wat het minimum aantal deelnemers moet zijn en wat de eigen bijdrage wordt.
Inspiratie: kijk dan eens op onze website bij de "activiteiten van de afgelopen jaren”.
www.avou.nl