Sprekers voor webinars gevraagd

10 december 2024

De afgelopen jaren hebben wij met enige regelmaat webinars georganiseerd. Daarbij willen wij graag onderwerpen laten presenteren die interessant zijn voor u als lid, maar nog belangrijker vinden wij het dat die onderwerpen vanuit de leden zelf komen. Wij roepen daar dan ook graag toe op.

Waar moet u aan denken? Misschien heeft u nog een interessant scriptieonderwerp liggen van uw eigen studie bij de OU (of elders). Scripties liggen vaak na het afstuderen te verstoffen, en kunnen heel interessant zijn. Maar wellicht bent u ook met een promotie gestart, of doet u op uw werk activiteiten die de moeite van het presenteren aan uw medeleden waard zijn. Dat kan het werk zelf zijn, maar ook onderzoek dat daar plaatsvindt.
Een webinar duurt maximaal anderhalf uur. Daarvan is het eerste deel, zeg drie kwartier, een presentatie en na een korte pauze is er dan gelegenheid tot vragen stellen en discussie met de deelnemers. Wij van de AVOU verzorgen de hosting van de bijeenkomst en zorgen er ook voor dat de sessie netjes verloopt met een sessievoorzitter. U hoeft zelf enkel maar een interessant onderwerp en een presentatie aan te leveren en wij regelen de rest.
Belangstelling? Of kent u anderen die dit wel zouden willen doen? Neem contact met ons op, dan kunnen wij snel tot afspraken komen.